Заливне з яловичого язика

Заливним з яловичого язика: здивуйте і домашніх і гостей. Приготування і сервіровки заливного з яловичого язикаЗаливне з яловичого язика

Заливне, та не просте, з яловичого язика з яйцями перепелів і овочами. Так і бачиться, що таке блюдо якщо і подавати до боярського столу, або царського. Та ще медовухи ківш… Ну, щодо медовухи – справа смаку, а що до смаку заливного язика – так спробувати його зовсім нескладно. Заготовте продукти, а їх небагато, трішки терпіння і царський страва – на вашому столі.

Заливне з яловичого язика – загальні принципи приготування

• Холодець відрізняється від холодцю товщиною бульонного шару. Якщо у холодець він повинен становити не менше третини, то в цьому блюді він практично відсутній. Крім того, будь-холодець з яловичого язика готується з додаванням желатину, але якщо при варінні додаються лапки або крила птаха, желирующее речовина не додають.

• Яловичий язик перед використанням кілька разів промивають у теплій воді, оскабливая його поверхню ножем, особливу увагу приділяючи його кінчика. Потім заливають виключно холодною водою і варять при малому нагріванні 2-3 години.

• Щоб бульйон вийшов прозорим, напівфабрикат спочатку швидко доводять до кипіння, постійно знімаючи утворюється шум. Після чого готують потрібний час при самому мінімальному нагріві, не дозволяючи бульйону кипіти.

• З відвареного язика знімають ножем шкірку і нарізають його згідно з рецептурою: поздовжніми скибочками сантиметрової товщини або тонкими смужками. Шматочки розкладають по дну невисокою посуду, заливають відфільтрованим, змішаним з разбухшим желатином, бульйоном, намагаючись не наливати його багато. М’ясний відвар повинен лише злегка прикривати м’ясні шматочки. Для застигання, холодець з яловичого язика поміщають в загальну камеру холодильника.

• Щоб страва виглядало оригінально, його часто заливають в силіконові формочки, використовувані при випікання кексів або в заздалегідь приготовлені заготовки з яєчної шкаралупи. Для краси в холодець додають консервовані або варені овочі, свіжу зелень або яйця. Для більшої поживності в страву можна додати інші сорти м’яса, наприклад, курятину або варені яйця.