Телятина в мультиварці

Телятина в мультиварці – рецепти адаптовані і оригінальні. Суфле, рулети і котлети – смажимо і тушкуємо телятину в мультиварці

Телятина в мультиварці

Молода телятина – м’ясо з чудовою фактурою і смаком.

Вміст мікроелементів у ньому таке, що воно чудово підходить для харчування при підвищених фізичних навантаженнях.

Сумарний вміст жирів дещо нижче, ніж у свинині, а тому і в цілях обмеження калорійності можна використовувати телячу вирізку.

Рецепти телятини в мультиварці – загальні принципи приготування

• Яловичина вважається м’ясом жорстким, але якщо страву за рецептом готується саме з неї, можна піти на маленькі хитрощі. Насамперед, виберемо молоду телятину, а готувати її будемо в мультиварці.

• З телятини в мультиварці можна приготувати повноцінні страви, доповнивши м’ясо овочами. Її можна загасити з підливою або подати під соусом, приготованим окремо. З телятини готують чудові рулетики, які фарширують сухофруктами. Не менш смачно суфле з такого м’яса, страва виходить ніжним і зберігає дієтичну цінність продуктів.

• Вибираючи телятину, зверніть особливу увагу на її зовнішній вигляд. Свіже м’ясо має бути щільним, яскраво-червоного кольору. Прожилки жиру мають ніжно-кремовий колір. Якщо є зовнішній жир, який відділений від шматка м’якоті плівкою, не беріть таке м’ясо. Це говорить про те, що забита тварина була не молодим.

• Придбану телятину перед приготуванням ретельно промивають, вибираючи з м’якоті, випадково потрапили в неї при рубці дрібні кістки і тріски. Потім насухо обтирають рушником, обробляють і надходять згідно з рецептурою.