Крем «Пломбір» для торту

Крем «Пломбір» для торта – той самий смак! Рецепти легких, повітряних кремів «Пломбір» для тортів та інших десертів

Крем «Пломбір» для торту

Крем «Пломбір» – ідеальний прошарок для будь-яких тортів. Ніжна начинка з вершковим смаком прикрасить навіть самий скромний корж, зробить його соковитим, ніжним, подарує дивовижний смак. Вдаримо по морозиву?

Крем «Пломбір» для торта – загальні принципи приготування

Креми зі смаком пломбіру готують різними способами. Часто в основі лежить заварний крем з різними добавками. Особливу пишність і ефект підталого морозива додають збиті вершки. Зустрічаються рецепти з вершковими, сиром, сметаною, згущеним молоком. Іноді для щільності в крем додають розпущений желатин.

Основні правила приготування:

• Вершки. Найчастіше їх потрібно збивати до міцних піків, тому потрібно вибирати максимально свіжий продукт з жирністю 30-33%. Також важливо в процесі не перебити масу, так як у натуральних коров’ячих вершків може відбутися відшарування. Якщо використовуються рослинні вершки для збивання, то з ними такого не трапляється.

• Цукор. Використовується пісок або пудра, все залежить від рецепту. Бажано дотримуватися зазначених у рецепті доз, так як цукор впливає на консистенцію крему.

• Молоко. Зазвичай використовується для заварювання борошна. Жирність значення не має, можна використовувати розведений сухий концентрат або згущене молоко.

• Масло вершкове. Згладжує смак, робить крем ніжніше, м’якше, повітряніше. Зазвичай масло збивають окремо, потім з’єднують з рештою інгредієнтами. Щоб все вийшло, масло повинне бути розм’якшене.

Для аромату в крем зазвичай додають ванілін. Але це не правило. В пломбір можна додати цедру, лікери, кава, какао або розтоплений шоколад.