Торт «Метелик»

Торт «Метелик» – оригінальний десерт для будь-якого свята. Як правильно зробити торт у формі метелика: варіанти тіста, крему і прикраси

Торт «Метелик»

Хочете здивувати друзів? Приготуйте торт у формі метелика. Десерт виходить красивим і ефектним. Торт особливо сподобається дітлахам, тому рекомендуємо вам приготувати його на дитяче свято.

Торт у формі метелика – основні принципи приготування

Для приготування десерту можна використовувати будь-які продукти. Найкраще робити торт з бісквіту. Найпростіше приготувати в мультиварці. Бісквіт може бути шоколадним, медовим або ванільним. Якщо у вас зовсім немає часу, можете використовувати готові коржі.

Щоб зробити торт у вигляді метелика, бісквіт розрізають навпіл. Потім акуратно посередині розрізу вирізують невеликі трикутники, тобто формують крильця. Потім коржі з’єднують округлими сторонами і промащують кремом. Метелика з коржів можна вирізати за допомогою викрійки, яку роблять з паперу.

Це може бути заварний, сметанний, білковий, масляний або вершковий крем. Для прикраси використовують щільний крем, щоб його можна було відсадити на торт через кондитерський мішок. Крем для прикраси фарбують за допомогою соку овочів або харчовими барвниками.

Прикрасити торт можна не тільки кремом. Для цього можна використовувати мармелад, желе, фрукти і ягоди. Проявивши фантазію, ви зможете приготувати справжній витвір мистецтва.