Куряча печінка на сковороді

Свіжа куряча печінка на сковороді: це швидко! Повсякденні і незвичайні страви з курячої печінки на сковороді

Куряча печінка на сковороді

Куряча печінка, колишня у не настільки давні часи в нашій країні одним з делікатесів, зараз цілком доступна і кохана господинями.

Її смажать, використовують як начинку для пирогів, подають зі складними соусами і гарнірами, але все одно основою будь-якого рецепту залишається ні з чим не порівнянний смак курячої печінки.

Переважно до курячої печінки використовують ніжні білі соуси, хоча можна спробувати і східні спеції.

Куряча печінка на сковороді – основні принципи приготування

• Для приготування страв з курячої печінки на сковороді, переваги у виборі продукту віддають охолодженої печінки. Якщо не вдалося купити охолоджену, можна використовувати заморожену. Продукт рекомендується розморожувати в холодильнику, при температурі +5 градусів.

• При купівлі приділіть увагу якості продукту. Печінка повинна виглядати суцільним, щільним, з блискучою гладкою поверхнею. Не варто брати субпродукт жовтуватого або світлого кольору, з зеленуватим відтінком, така печінка у страві гірчить і псує її смак.

• Перед тим як приступити до процесу приготування, печінка обов’язково промити струменем проточної води, дати стекти і обсушити. Якщо на її поверхні є не видалені жовчні міхури, їх слід акуратно прибрати ножем, намагаючись не пошкодити.

• Печінка готують цілісним шматком, поділяють на дві частини або розрізають на шматочки.

• Підсолювати страви рекомендується в кінці приготування, якщо вчинити інакше печінка стане не такою ніжною.

• Викладати на сковороду печінку слід в розпечене масло. Тоді вона швидко покриється необхідної рум’яною скоринкою, яка захистить її від пересихання.