Стегенця в мультиварці

Стегенця в мультиварці – ситний обід без особливих зусиль. Рецепти стегенця в мультиварці з грибами, овочами, в сметанному соусі та інші

Стегенця в мультиварці

Готувати стегенця в мультиварці – це задоволення.

По-перше, стегенця не потрібно довго готувати, корисне м’ясо курки виходить неймовірно соковитим і ніжним, які б додаткові інгредієнти не входили в блюдо.

По-друге, мультиварка – диво-техніка нашого часу, яка практично все робить сама, шкода, що вона не вміє очищати і мити компоненти страви, але не страшно, з цим завданням може впоратися і самі господині. Головне, що страви виходять соковитими, смачними, корисними та поживними.

Стегенця в мультиварці – загальні принципи приготування

Для того щоб приготувати стегенця в мультиварці м’ясо не обов’язково маринувати, адже це частина курки сама соковита і ніжна. Але помити і обсушити курку буде потрібно. Якщо ви хочете, щоб у вас вийшло дієтичне блюдо, перед приготуванням зніміть шкірку і приберіть зайвий жирок. Тільки в цьому випадку бажано, що входило до складу страви або масло, або який-небудь соус.

Стегенця в мультиварці можна зварити, згасити, запекти, приготувати на пару, як цілісним шматком, так і нарізаним на кілька невеликих шматочків – все залежить від рецепту, який ви виберете.

Додатково можна викладати будь-які інгредієнти: картоплю, капусту, цибулю, моркву, квасолю, селера, гриби. Та й взагалі, додавати в блюдо можна практично все, що душі завгодно, куряче м’ясо ідеально поєднується з усіма продуктами.

Всі компоненти страви миються, чистяться, нарізаються, при необхідності попередньо обробляються, все інше робить мультиварка.