Соковиті чебуреки

Соковиті чебуреки і вдома зробити легко! Рецепти ароматних, хрустких, соковитих чебуреків з різних видів тіста і фаршу

Соковиті чебуреки

Чебуреки завжди смачні! Необов’язково ризикувати здоров’ям і купувати їх у наметі за рогом. Вдома можна приготувати нітрохи не гірше. Чебуреки вийдуть смачні, з хрустким тестом і приголомшливо соковитою начинкою, якщо зробити все точно за рецептом.

Соковиті чебуреки – загальні принципи приготування

Найпростіший рецепт тіста з борошна і води. Але такі вироби виходять гумовими і не дуже смачними. Набагато цікавіше готувати хрусткі, пухирчасті, повітряні чебуреки. Для цього в тісто додають масло, яйця, горілку, пиво та інші цікаві інгредієнти. Особливо вдалі рецепти з заварний технологією. У будь-якому випадку приготованого тесту потрібно дати відлежатися, щоб воно стало еластичним, менше стягувалось при розкочуванні.

Класична начинка:

• цибуля;

• м’ясо;

• спеції.

Якщо м’ясо недостатньо жирне, додають сало. Для соковитості наливають трохи води або молока. Хороший смак чебуреків дає додавання часнику, зелені. Спеції для фаршу можна використовувати будь-які, але особливо вдало вписуються в начинку східні приправи.

Ліплять чебуреки у вигляді напівкруглих пиріжків. Важливо не накладати товстий шар начинки, щоб фарш встиг приготуватися разом з тестом. Смажать чебуреки завжди в маслі. Жиру жаліти не треба, чебуреки повинні вільно плавати. Якщо вироби будуть стосуватися дна посудини, то на них утворюються підпалини.