Курячі ніжки в мультиварці

Курячі ніжки в мультиварці: в сметані, з грибами, овочами. Кращі рецепти курячих ніжок у мультиварці: фаршированих і смажених

Курячі ніжки в мультиварці

Курка була і залишається одним з улюблених господинями продуктом.

Коштує таке м’ясо недорого, воно швидко готується і в будь-якому вигляді виходить смачно. Сьогодні, з’явилися в реалізації окремі частини курки, ще більше припали до душі зайнятим жінкам.

Можна придбати, наприклад, охолоджені курячі ніжки, промити їх і по-швидкому замаринувати, викласти в чашу мультиварки, встановивши відповідний режим, і ситний, смачний, швидкий обід або вечеря готова.

Курячі ніжки в мультиварці – загальні принципи приготування

Вибираючи м’ясо для приготування, обов’язково подивіться на термін придатності і зовнішній вигляд продукту. Шкірка курки повинна бути світлого кольору, без плям, запах м’яса не затхлим.

Ніжки достатньо промити, обсушити, натерти спеціями або залити маринадом і викласти в каструлю. Готують курку зазвичай на режимі «Випічка» або «Гасіння», час приготування варіюється від 30 хвилин до 1 години, в залежності від розміру ніжок і додаткових інгредієнтів.

Щоб отримати повноцінну страву досвідчені господині разом з м’ясом закладають в чашу овочі, крупи, гриби, не думаючи потім про те, який гарнір подати до курячих ніжок.