Яловичина в горщику з картоплею в духовці

Яловичина в горщику з картоплею в духовці – ситне і дуже смачне блюдо. 7 кращих рецептів яловичини в горщику з картоплею в духовці

Яловичина в горщику з картоплею в духовці

Яловичина в горщику з картоплею – це не тільки корисно, поживно, але ще і дуже смачно. Будь-які страви, приготовані в духовці в горщиках, користуються особливою любов’ю і популярністю у всьому світі. І це не дивно. Готуються вони досить просто, а виходять чудово: красиво, ароматно і неймовірно смачно. Тому їжу в горщиках можна подавати не тільки на сімейний або дружній обід, але і на урочисте застілля. Крім цього, таке блюдо не містить великої кількості масел і жирів, а тому його сміливо, хоча б зрідка, можна вводити в раціон людини, який практикує правильне і здорове харчування.

Яловичина в горщику з картоплею в духовці – загальні принципи приготування

Існує два способи приготування яловичини з картоплею в духовці. Перший – попередньо термічно обробивши всі інгредієнти і тим самим зменшивши час томління в духовці. Друге – викладання всіх продуктів в горщики в сирому вигляді.

І в першому, і в другому випадку, м’ясо з овочами виходить неймовірно ніжно і смачно. Попередня обсмажування продуктів краща для тих, кому особливо важливий аромат страви, адже попередньо обсмаженого м’яса і картоплі при томлінні в горщику виходять неймовірно апетитні запахи. Закладка інгредієнтів в сирому вигляді краща для людей, що стежать за своєю фігурою і обмежують себе у вживання жирів.