Слойки з яблуками з листкового тіста

Слойки з яблуками з листкового тіста – простіше, ніж ви думаєте. Рецепти слойок з яблуками з листкового тіста: язички і конвертики

Слойки з яблуками з листкового тіста

Листкове тісто, при всій складності його виготовлення без відповідного обладнання, по праву займає перші місця в «Табелі про ранги» дитячих уподобань,

Та що гріха таїти, багато дорослі з задоволенням хрумтять рум’яної випічкою.

Трохи солонувате листкове тісто відмінно контрастує, додаючи смаку солодким начинками.

А в їх ряду на першому місці заслужено розташувались фруктові слойки.

Слойки з яблуками з листкового тіста – загальні принципи приготування

• Для випічки слойок з яблуками з листкового тіста підійде як дріжджове, так і бездріжджове тісто. Будь-який з цих видів можна приготувати самим або купити замороженим.

• У наведених рецептах є опис не тільки швидкого і простого способу приготування бездріжджового листкового тіста на пиві, на маргарині зі сметаною, але і більш складного.

• Покупної заморожений напівфабрикат перед обробленням необхідно як слід відтанути, щоб з ним легко було працювати, та воно не ламалося при формуванні виробів.

• Тісто відтають прямо в упаковці, виклавши з камери холодильника на стіл. Не можна розморожувати тісто в мікрохвильовці, або опустивши упаковку в воду, це вб’є всі його властивості.

• Приготоване самостійно або вже розмерзається листкове тісто розкачують нетовстим прямокутним пластом. Товщина пласта зазвичай не перевищує 0,8 см, для деяких виробів його розкочують тонше.

• Яблука для слойок очищають від шкірки, видаляють з них насіння, вирізаючи серединку, нарізають пластинками, кубиками або часточками. Запікають в листковому тісті та цільні яблука.