Сиров’ялена ковбаса в домашніх умовах

Сиров’ялена ковбаса в домашніх умовах – натурально! Рецепти сировяленої ковбаси в домашніх умовах з різного м’яса

Сировялена ковбаса в домашніх умовах

Сиров’ялена ковбаса домашнього приготування відрізняється від магазинного аналога. Вона набагато твердіше, продукт складніше порізати, та й смак не такий яскравий. Адже в ній немає глутамату і всіх цих ЕЕшек. Але зате вона натуральна, пахне м’ясом і тими спеціями, які ви додасте. Такий продукт не страшно взяти з собою в поїздку, пропонувати рідним і ставити на святковий стіл. А як вона чудово поєднується з пивом! Набагато краще чіпсів і сухариків. Вдаримо по натуральної ковбаски?

Сиров’ялена ковбаса в домашніх умовах – загальні принципи приготування

Сиров’ялені вироби не готують з дрібно перекрученого фаршу. Він повинен мати виражені шматочки. М’ясо просто нарізають. Його можна пропустити через м’ясорубку, але тільки, якщо є велика сітка. У ковбаси також додають сало, дозволяється використовувати очеревину з прошарками. Після підготовки м’ясних продуктів, додаються спеції. Часто кладуть спиртовмісні напої, оцет. Вони запобігають псуванню та пригнічують розвиток бактерій.

Що ще додають:

• сіль, цукор;

• ароматні спеції, трави;

• часник.

Зі спеціями потрібно бути акуратніше, важливо не перекласти зайвих, так як після в’ялення їх концентрація в продукті збільшиться.

Підготовленими за рецептом продуктами наповнюють оболонки для ковбас, і напівфабрикати відправляють вялиться. Дуже важливо знайти підходяще місце з температурою не більше 15 градусів. Приміщення має провітрюватися, в ідеалі інтенсивно продуватися. Часто для цієї мети встановлюють вентилятори або підвішують ковбаси під витяжки. В’ялення ковбаси тривало і в середньому займає від 2 до 5 тижнів.