Рис з морквою і цибулею

Рис з морквою і цибулею – корисний гарнір. Рецепти рису з морквою і цибулею в духовці, мультиварці або на плиті

Рис з морквою і цибулею

Рис – найпопулярніший злак на планеті.

Він містить багато калію і вітамінів групи В, тому дієтологи рекомендують його вживати людям із захворюваннями серцево-судинної системи.

З рису готують супи і гарніри до м’яса або рибних продуктів, а в країнах Сходу він замінює навіть хліб.

Рис з морквою і цибулею – основні принципи приготування

Сам по собі відварений рис звичайно не цікавий, але якщо в нього додати овочі і зелень, вийде смачний, а головне корисний гарнір.

Рис з морквою і цибулею готують різними способами. Його можна загасити, обсмажити або запекти в духовці. При цьому цибулю і моркву додають в сирому вигляді, так і попередньо приготувавши з них овочеву піджарку.

Рисову крупу перебирають, ретельно промивають, поки вода не стане прозорою, і готують, дотримуючись інструкції на упаковці, так як час приготування різних сортів рису відрізняється.

Овочі чистять і подрібнюють. Ви можете нашаткувати їх будь-яким способом. Тут варто зазначити, що морква, порізана брусками або шматочками, готується довше, ніж натерта.

У глибокій чавунній сковороді або казані овочі обсмажують, потім кладуть до них промитий рис і залити кип’яченою водою. Готують на слабкому вогні, поки крупа не вбере в себе всю вологу. Можна окремо відварити рис, приготувати овочеву піджарку і тільки потім з’єднати все і прогріти.

Крім моркви і цибулі в рис можна додати й інші овочі або бобові.