Салат з кукурудзою і ковбасою

Салат з кукурудзою і ковбасою – поєднання звичного з красивим. Рецепти простих і цікавих салатів з кукурудзою і ковбасою

Салат з кукурудзою і ковбасою

Салат з кукурудзою і ковбасою – ситна, смачна холодна закуска, приготувати яку вдома не складе ніякої праці.

Салат з кукурудзою і ковбасою – загальні принципи приготування

В основному до складу салату входять три складові інгредієнта – це безпосередньо сама кукурудза, варена або копчена ковбаса і, найчастіше, яйця. Також додатково використовують овочі, зелень, квасоля, горошок та інші інгредієнти.

Кукурудзу в салаті використовують консервовану – її незаперечною перевагою є те, що її немає необхідності замочувати, відварювати або вчиняти інші дії, достатньо відкрити банку, злити маринад – і ось, головний інгредієнт салату вже готовий.

Використовують варену ковбасу або для більш пікантного і цікавого смаку копчену, напівкопчену. Цей продукт також не потребує предподготовке – потрібно лише зняти оболонку і нашаткувати продукт кубиками або соломкою, залежно від рецепту.

Яйця – ще один частий інгредієнт у салаті з кукурудзою і ковбасою. Цей продукт повинен бути обов’язково свіжим і відварених круто. Щоб не вийшло так, що яйце не доварилось або навпаки переварилось, його слід закладати в холодну воду, яка покриває яйце лише на один палець, а після закипання варити близько п’яти-семи хвилин. Далі зварені яйця викладають в ємність з холодною водою. Яйця, охолоджені таким чином, набагато легше очищаються, ніж ті, що були охолоджено природним шляхом.

Картоплю і моркву, якщо вони присутні в салаті, ретельно миють, не очищаючи, відварюють в шкірці, охолоджують, очищають, потім шаткують.

Такі інгредієнти, як капуста, цибуля, огірки (мариновані або свіжі) просто ріжуть дрібними кубиками, соломкою або натирають на тертці.

Далі в залежності від виду салату, компоненти викладають шарами або просто змішують, заправляючи майонезом.

Майонез для салатів можна використовувати як придбаний у магазині, так і зроблений в домашніх умовах.