Крем з маскарпоне

Крем з маскарпоне – ніжне наповнення для домашніх десертів. Рецепти дивовижних кремів з маскарпоне на будь-який смак

Крем з маскарпоне

Маскарпоне – ніжний сир, який перестав носити звання дефіцитного продукту.

Зараз його можна придбати практично в кожному супермаркеті. І тому господині з ентузіазмом освоюють рецепти з цим чудовим продуктом, здатним збагатити будь-яку випічку.

Торти, тістечка, солодкі пироги та інші звичні ласощі заграють новим смаком завдяки крему з маскарпоне.

Крем з маскарпоне – загальні принципи приготування

Маскарпоне – чудова основа для крему. Незважаючи на те що він містить до 75% жиру, смак і консистенція від цього не страждає. Для приготування крему сир використовується в чистому вигляді, ніяких додаткових обробок не потрібно. Маскарпоне перемішують і з’єднують з рештою інгредієнтами.

Що ще може входити в крем:

• Цукор. Можна використовувати пісок, але краще пудру, так як її простіше розчинити. Іноді додаються сиропи.

• Вершки, сметана, згущене молоко. Розбавляють жирність сиру, додають додатковий смак, збільшують обсяг крему, що, відповідно, зменшує його собівартість, так як найдорожчим інгредієнтом є маскарпоне.

• Шоколад (білий, темний чи молочний). Частий гість в кремах з маскарпоне. Шоколад перед введенням в загальну масу розтоплюють. Також можна використовувати шоколадну крихту або какао.

• Яйця. Використовують в кремах, які піддаються подальшій тепловій обробці (наприклад, для чізкейків).

Для аромату зазвичай використовується ванілін, коньяк, ром, лікери, рідше есенції. Будь крему можна додати колір за допомогою харчових барвників або натуральних продуктів. Хорошим наповненням служать фрукти і ягоди, які чудово поєднуються з маскарпоне.