Сир із зеленню і часником

Сир із зеленню і часником – незвичне поєднання, а чому б і ні? Пиріжки, легкі рулети, і профітролі, фаршировані сиром із зеленню і часником

Сир із зеленню і часником

Класичні сирні страви – солодкі, з цукром, варенням, курагою і родзинками. Втім, ними варіанти застосування продукту не обмежуються. З якісного, найчастіше домашнього, сиру готують і солонуваті, гостренькі закуски і начинки.

Для одержання пастоподібної маси використовується майонез різного ступеня жирності. Саме він, крім усього іншого, згладжує гостроту часникового соку, а якщо до складу соусу входить гірчиця, або її масло, то страви набувають зовсім непередаваний колорит.

Сир із зеленню і часником – загальні принципи приготування

• Сир із зеленню і часником – однорідна, трохи гостренькі сирна маса. Щоб довести її основні складові до необхідного, рівномірного стану може знадобитися блендер (занурювальний або з чашею). При відсутності цього кухонного процесора, можна взяти звичайну м’ясорубку з дуже дрібною решіткою або рідке металеве сито.

• Таку страву в більшості випадків не піддається ніякої термічної обробки, винятком може бути використання сирної маси для начинки пиріжків, смажених на сковороді. Тому всі продукти для приготування слід брати тільки першої свіжості.

• Сир – основа такої страви. Його консистенція, колір і жирність не мають особливої ролі. Кожен може підібрати той, який надає перевагу. Але слід врахувати, що чим жирніше сир, тим його легше розмішати і маса буде легше намазувати на хліб або овочі. Тому в маложирний додають сметану або майонез, а знежирений для дієтичного страви перебивають блендером.

• Зелень можна додавати будь – кріп, петрушку, кінзу, м’яту, базилік і ін. Все залежить від виду страви, що готується та особистих уподобань. Небажано класти зелений лук – страва може гірчити.

• Однорідну сирну масу до бажаного смаку доводять, присаливая і приправляючи чорним перцем.

• Сир із зеленню і часником може бути поданий і як самостійне блюдо. Таку масу намазують на скибки хліба, хлібці, свіжі або смажені овочі (кабачки). З нею можна приготувати турецькі пісні пиріжки з тонкого лаваша. Вона також прекрасно підходить для фарширування свіжих овочів (томатів) або наповнення святкових профітролей. Дуже просто і досить легко приготувати і святковий закусочний рулет з шматочками помідор всередині.