Як смажити яловичину

Як смажити яловичину правильно. Скільки смажити яловичину, не втрачаючи соковитості, як смажити яловичину на сковороді «по-китайськи»

Як смажити яловичину

Яловичина – м’ясо, широко використовується в приготуванні ситних других страв.

Особливості цього сорту в досить щільній структурі, тому рецепти страв з яловичини, як правило, мають на увазі маринування м’яса перед смаженням, або його тривалу термічну обробку при варінні.

Для приготування смаженої яловичини її також в більшості випадків відбивають, порушуючи тим самим структуру волокон і отримуючи в результаті ніжні, соковиті шматочки з апетитною хрусткою скоринкою.

Ну а кращого способу, окрім як смажити яловичину на сковороді мабуть не існує.

Скільки і як смажити яловичину на сковороді – загальні принципи приготування

• Яловичину для смаження краще всього брати свіжої чи охолодженої. Заморожені шматки м’яса перед приготуванням слід правильно відтанути, скориставшись повільної розморозкою на повітрі. При такому способі м’ясний сік практично весь всмоктується назад в м’язові волокна, тим самим відновлюючи початкові якісні характеристики м’яса і воно майже нічим не відрізняється від охолодженого.

• Перед приготуванням шматки яловичини, не розрізаючи, промивають у холодній проточній воді, зачищаючи при цьому сильно забруднені ділянки ножем, а наявні клейма обов’язково зрізують.

• Обмытое м’ясо, для уникнення вислизання з рук і зручності оброблення добре обсушують, уклавши на решітку або промакивать паперовим рушником або серветкою.

• Після обсушки, яловичину нарізають на порційні шматки упоперек волокон і злегка відбивають кулінарної сапкою (молоточком).

• Як смажити яловичину? Смажать яловичину не тільки на сковороді в більшій чи меншій кількості жиру, її також можна посмажити, і на вугіллі, для зручності скориставшись спеціальною решіткою.

• Скільки смажити яловичину? Час смаження залежить від виду підготовлюваного блюда, способу приготування, а також розміру готуються шматків і завжди вказується в рецептурі.