Торт «П’яна вишня»: покроково з фото

Той самий торт «П’яна вишня» – покроково, рецепти з фото. Кращі варіанти торта «П’яна вишня»: з сиром, згущеним молоком, сметаною

Торт «Пяна вишня»: покроково з фото

Популярний торт з вишнею, настояної на коньяку або іншому міцному алкоголі, – один з найулюбленіших в домашній кулінарії. Він виходить дуже смачним, причому завдяки різними начинками можна варіювати базовий рецепт як завгодно.

Торт «П’яна вишня» (покроковий рецепт з фото наведено нижче) можна готувати з вершково-згущеним, сметанним, заварним, сирним, желейным кремом. Ніяких особливо складних інгредієнтів не потрібно, все залежить від уподобань господині.

Торт «П’яна вишня» – загальні принципи приготування

Торт готується на основі бісквіта. Саме в приготуванні бісквітної основи криється основна складність страви. Покроковий рецепт з фото для торта «П’яна вишня» включає поетапне опис процесу, але без знання деяких тонкощів випекти пишний корж і не вийде.

Для випікання класичного бісквіта потрібні всього три інгредієнта: яйця, борошно і цукор. Однак можна поліпшити склад, додавши в суміш столову ложку крохмалю. Наведемо перевірений спосіб випікання бісквітного коржа. Його можна взяти в якості основи для будь-якого їх наведених нижче варіантів торта «П’яна вишня», а базовий рецепт з фото допоможе зрозуміти логіку процесу.

Інгредієнти:

• чотири курячі яйця середнього розміру;

• 120 грамів білого цукру;

• 120 грамів борошна;

• столова ложка крохмалю.

При бажанні можна додати ? чайної ложки розпушувача, але це не обов’язково. Спочатку яйця, не розділяючи їх на жовтки і білки, злегка змішати міксером. Потім в три прийоми, не припиняючи збивання, всипати цукор і продовжувати збивання до тих пір, маса не ущільниться. Вона повинна посвітліти, але головна ознака готовності – можливість «малювати» цівкою яєчної основи. Якщо вийняти віночок міксера з маси і дати стекти з нього яйцях, то чіткий слід буде зберігатися 3-4 секунди.

Тепер потрібно додавати в тісто борошно, просіяне з крохмалем, змішуючи дерев’яною лопаткою знизу вгору. Потрібно намагатися зберегти легкість маси, не дати бульбашок повітря луснути.

Виходить легке бісквітне тісто, яке потрібно перелити в застелену пергаментом роз’ємну форму (для зазначеної кількості інгредієнтів підійде форма 24 см). Випікати бісквіт потрібно хвилин сорок при 180°.

Важливий нюанс: у бісквітне тісто для торта «П’яна вишня» обов’язково додається какао. Випечений корж повинен мати темний, коричневий колір і характерний відтінок смаку. Какао можна змішати з борошном на етапі просівання або додати окремо, збиваючи яйця.

Настояна на коньяку свіжа, заморожена або консервована вишня – другий принциповий момент, який відрізняє торт «П’яна вишня». У покроковий рецепт з фото є докладний опис. Потрібно всього лише залити ягоду міцним алкоголем і настояти протягом декількох хвилин або годин. Підійде коньяк, ром, горілка, бренді.