Простий торт за п’ять хвилин

Простий торт за п’ять хвилин – це можливо! Добірка самих простих рецептів тортів на швидку руку: швидко і смачно

Простий торт за пять хвилин

До вас з хвилину на хвилину повинні прийти гості, а у вас нічого подати до чаю? Пропонуємо вам підбірку самих простих рецептів тортів, які можна приготувати буквально за хвилину.

Найпростіший рецепт торта – основні принципи приготування

Щоб приготувати смачний торт, не завжди потрібно багато часу і зусиль. Іноді досить мати самі доступні продукти і пару хвилин вільного часу.

Торт за хвилину можна приготувати з готових коржів, які можна придбати в магазині. В цьому випадку достатньо приготувати ваш улюблений крем і зібрати торт, перемазав коржі.

Великою популярністю користуються тістечка без випічки, які готують з печива. Іноді їх просто перешаровують кремом, збираючи в торт, або перемелюють в крихту, з’єднують з маслом і з отриманої маси формують основу.

Якщо ви все ж таки віддаєте перевагу домашню випічку, можна спекти коржі самостійно. Найпростіше спекти бісквіт. На його приготування необхідний мінімальний набір продуктів, а результат завжди виходить відмінним. За тим же принципом печуть коржі на сметані або кефірі.

В цілому, торт за хвилину можна приготувати навіть з мінімального набору продуктів, який у вас знайдеться, варто лише проявити трохи фантазії.