М’ясо в солодкому соусі по-китайськи

Ароматне і соковите м’ясо в солодкому соусі по-китайськи. Оригінальні рецепти різного виду м’яса в солодкому соусі по-китайськи

Мясо в солодкому соусі по китайськи

М’ясо в солодкому соусі по-китайськи – прекрасне поєднання продуктів, що високо цінується навіть гурманами.

Щоб приємно здивувати гостей, можна сміливо вибирати це гаряче блюдо.

Загальні принципи

Варіантів приготування м’яса у солодкому соусі по-китайськи існує багато. Страву готують з будь-якого виду м’яса – свинини, курки, яловичини, кролика. Найчастіше використовують філейну частину м’ясної туші. Інгредієнт необхідно звільнити від кісток, промити під водою і просушити. Можна застосувати цілісний шматок м’яса або нарізати його шматками. Далі, необхідно продукт обсмажити на сковороді або запекти в духовці.

Для приготування солодкого соусу потрібно соєвий соус, імбир, фрукти, мед, моркву, цукор, крохмаль.

Овочі слід подрібнити на шматочки середнього розміру, додати до них соєвий соус, спеції, зелень, цукор або мед і томити на слабкому вогні. Для загустіння маси потрібно використовувати крохмаль.

Соус можна приготувати окремо і полити їм м’ясо вже на блюді перед самою подачею ласощі. Існують рецепти, які вимагають гасити філе в соусі.

Варто звернути увагу на те, що м’ясо в солодкому соусі по-китайськи потрібно споживати відразу. Страва не підлягає повторному розігріванню. В такому випадку страва втрачає свій смак.