Профітролі з заварним кремом

Профітролі з заварним кремом – покрокові рецепти, докладний опис. Всі тонкощі виготовлення профітролей з заварним кремом

Профітролі з заварним кремом

Профітролі – найніжніші заварні тістечка, які можуть мати самі різні начинки. Але найчастіше це заварний крем, такий простий, доступний, але дуже смачний і всіма улюблений. Пора поласувати солодким ласощами!

Профітролі з заварним кремом – загальні принципи приготування

Тісто для профітролей абсолютно таке ж, як і для еклерів. Не потрібно лякатися заварний технології. Якщо додати інгредієнти за рецептом, дотримуватися всіх правил, тістечка обов’язково вийдуть, будуть легкі, повітряні, порожнисті всередині.

Що йде в тісто:

• масло;

• сіль;

• вода або молоко;

• яйця;

• борошно.

Особливої уваги потребує додавання яєць. Маса не повинна бути холодною, але і в гаряче тісто їх закладати не можна. Рука повинна терпіти. Яйця додаються невеликими порціями. Якщо відразу додати декілька штук, тісто схопиться окремими слизькими шматками і розмішати його буде неможливо. Після замісу профітролі відкидають на лист, детально описаний процес трохи нижче в першому рецепті.

Крем заварний для тістечок можна приготувати з будь-якої технології. Також начинки можна надавати різні смаки. Зазвичай заварні еклери наповнюють ванільним, шоколадним або кавовими кремами, всі ці рецепти також є нижче.