Холодець в мультиварці

Технологія приготування холодця в мультиварці. Різноманітні рецепти холодцю в мультиварці: із свинини, птиці, риби
Холодець в мультиварці

Наші предки давно підмітили, як смачний застиглий на морозі м’ясний бульйон.

Навчилися варити холодець ситним, красивим, прикрашати з любов’ю і витонченістю.

Холодцы не вимагають особливих продуктів, часто варять їх з найбільш доступних частин м’яса, субпродуктів.

Використання в процесі приготування деяких технічних нововведень, таких як мультиварка, скороварка, або мультиварка з функцією скороварки значно скорочують витрати часу.

Холодець в мультиварці – загальні принципи приготування

• Правильно приготований холодець повинен бути наваристим, прозорим і добре застигати без додавання желатину. Приготування холодцю на плиті займає багато часу і вимагає постійної уваги. Поява на кухні мультиварки багато в чому полегшує процес приготування. Щоб зварити справжній холодець в мультиварці потрібно обов’язково дотримуватися деяких правил.

• Холодець, зварений з м’якоті, ніколи не застигне самостійно, тому слід обов’язково в бульйон закладати ті частини туші, які підвищують його клейкість. Гомілки, ніжки, субпродукти з птиці, особливо лапки, будуть ідеальними складовими. В холодець з риби додають голови, можна ретельно вимиту від слизу, але не очищену від луски дрібненьку річкову рибу.

• Не варто забувати про правильно підібраною пропорції води і м’ясних продуктів. На один кілограм м’яса необхідно брати один літр води.

• Бульйон для холодцю не повинен кипіти, його треба томити, тільки в цьому випадку можна добре виварити кістки і розварити сухожилля, з яких виділяється природний желатин. Тому режим мультиварки потрібно виставляти на «Гасіння».

• Час приготування залежить від тривалості варіння складових і вказується в рецептурі, його бажано не порушувати.

• М’ясо розкладається у форми або будь-яку підходящу посуд як в нарізаному вигляді, так і розділеним по волокнам, ідеально буде, якщо частина м’яса і желеобразующие складові перекрутити на м’ясорубці, а потім в рівних частинах розкласти до м’яса за формами і залити охолодженим бульйоном.

• Для додання аромату і «ситності» в розлитий бульйон можна додати подрібнений часник.

• Прикрашають фігурно нарізаною вареною морквою, зеленим консервованим горошком, кружальцями варені яйця або свіжою зеленню. Сервірувальні продукти розкладаються по дну посуду, придавливаются м’ясом, і тільки потім заливається бульйон. Можна приклеїти «декорації» і краплями дуже густого желатину.

• Для застигання холодець охолодженим ставиться в холодильник.

• Подається як самостійне блюдо, так і в якості доповнення до гарніру.