Ледачі чебурек

Ледачі чебуреки – улюблене блюдо за кілька хвилин. Рецепти ледачих чебуреків з лавашем, вафельними коржами, рідким тестом

Ледачі чебурек

Ви готуєте чебуреки рідко, тому що цей процес забирає багато часу? Ми навчимо вас як не витрачати на приготування багато часу, а в результаті отримати не менш смачне блюдо.

Ледачі чебуреки – основні принципи приготування

Начинку для ледачих чебуреків готують так само, як і для звичайних. Можете використовувати будь-який фарш на ваш смак: свинячий, змішаний, яловичий або курячий. Щоб чебуреки не вийшли сухими, у начинку додають досить багато цибулі. Його подрібнюють на м’ясорубці або в блендері. Для аромату в начинку кладуть спеції, і свіжу або сушену зелень. Начинка може бути не тільки м’ясний, але і сирною, картопляної і т. д.

Найбільше часу йде на замішування і розкачування тіста. Для приготування ледачих чебуреків використовують замість тіста тонкий вірменський лаваш, вафельні коржі або листи для яєчних ролів. Можна так само замісити рідке тісто.

Лаваш розрізати, на одну половину кладуть м’ясну начинку і накривають другим пластом тіста. Чебуреки роблять, як правило, трикутної форми. Якщо ледачі чебуреки роблять з вафельних коржів, то на один корж рівномірно розподіляють м’ясний фарш і накривають другим коржем. Злегка притискують і нарізають трикутниками.

Обсмажують ледачі чебуреки в добре розігрітій рослинній олії до рум’яності і викладають на блюдо, застелене серветками.