Пісний суп із сочевиці

Користь у смачному домашньому пісний суп із сочевиці. Пісні супи з сочевиці – добірка рецептів без м’яса і бульйонів

Пісний суп із сочевиці

Знайомі ще з старозавітних легендами боби сочевиці за тисячоліття не втратили ні своїх смакових, ні дієтичних якостей.

Пісні супи з сочевиці – обов’язкові в монастирських меню, але для тих, хто не дотримується настільки вже серйозною аскези, теж знайдеться рецептик за смаком.

Як і всі інші боби, сочевиця добре гармонує з пряними спеціями і овочами, а смак городньої зелені не тільки не «забиває» специфічний сочевичний, але, навпаки, молоді пагони кропу, кінзи, петрушки, цибулі чудово прикрашають супи і своїм виглядом і смаком.

Пісний суп із сочевиці – загальні принципи приготування

• Звичайний пісний суп із сочевиці не повинен бути жирним, а готується в пост – містити в собі м’ясних, рибних, молочних продуктів і тому такі супчики слід варити на воді або овочевому відварі.

• Але в особливих випадках: при особливому режимі харчування або певні дні посту допустимо додавання олії в дещо більшій кількості і можна зварити його з нежирним м’ясом.

• Сочевиця сама по собі багата поживними речовинами, але для більшої ситності і поживності в такі супи зазвичай додають булгур, кускус, нут, гриби і всілякі свіжі овочі, які насичують пісний суп із сочевиці вітамінами.

• Булгур це оброблене окропом, обсушенное, а потім роздроблене зерно пшениці, а кускус – крупа, вироблена на основі манної. Такі крупи зараз можна знайти на прилавках майже будь-якого магазину.

• Пісні супи з сочевиці дуже поживні, незважаючи на повну відсутність тваринних білків і жирів і готувати їх легко і просто.

• Сочевиця не вимагає довгого варіння, і кожен її вид має свій смак. Так, зелені зерна бобової культури мають грибний аромат і варяться не більше 25 хвилин, коричневі, пряного аромату і ніжного горіхового смаку готуються не більш півгодини, а «руді», червоні, з особливим солодкуватим присмаком, слід варити не більше чверті години.

• Залежно від виду вибраної крупи і дотримується черговість закладки продуктів у киплячий овочевий відвар або очищену воду.

• Суп залишають у звичайному вигляді або подрібнюють блендером, в результаті отримуючи пісний суп-пюре з сочевиці.

• Для найбільшого насичення пісного сочевичного супу вітамінами в нього у великій кількості по закінченні готування або ж при розливі по тарілках додають зелень.