Пиріг з картоплею і сиром

Пиріг з картоплею і сиром – легко! Рецепти пирогів з картоплею і сиром з листкового, пісочного, дріжджового і заливного тесту

Пиріг з картоплею і сиром

Пироги з картоплею і сиром – випічка, яку не соромно подати на стіл навіть самим дорогим гостям.

Таке частування порадує не тільки смаком, але і незрівнянним ароматом.

Варіантів його приготування безліч.

А тут зібрані найбільш цікаві рецепти, які обов’язково потрібно спробувати.

Пиріг з картоплею і сиром – загальні принципи приготування

Пироги з сиром і картоплею роблять закритими, відкритими або напівзакритими. Відкрита випічка нагадує піцу і вимагає заливки. Для закритих виробів тісто ділять на 2 частини, розгортають пласти, прокладають начинку, і защипують краю. На напівзакритих пирогах зазвичай зверху сіточка чи інші візерунки, викладені з джгутів.

Яке тісто можна використовувати для пирога:

• дріжджове;

• листкове;

• пісочне;

• холодець.

Іноді пироги готують спрощеним способом з лаваша. Або беруть покупне тісто, асортимент якого також досить великий.

Начинку готують із сирої або вареної картоплі. Сир додається відразу у фарш або посипається шарами. Іноді його кладуть відразу в заливку, з’єднуючи з рідкими інгредієнтами. З відварного картоплі роблять пюре, або нарізають овоч шматочками, можна натерти. Якщо використовуються сирі бульби, то потрібно нарізати на тонкі пластинки, інакше пиріг не пропечеться.

Після формування виробу, його змащують яйцем і відправляють випікатися. Зазвичай виставляють 180-200 градусів. Якщо начинка сира, то процес займає близько години, якщо картопля використовувався відвареної, то в 2-3 рази менше.