Хачапурі з листкового тіста

Смажені та печені хачапурі з листкового тіста. Кавказькі смаколики в нашому меню – хачапурі з листкового тіста з сиром

Хачапурі з листкового тіста

Хачапурі вже досить звичні нашому смаку і зовсім не потрібно їхати на Кавказ, щоб покуштувати смачну корж. Хоча й донині майстра випічки відомі небагато, а запрошення «На хачапурі» часто має на увазі конкретний заклад і кулінара. Якщо немає можливості відвідати метра, залишається ще варіант спробувати приготувати самим. Справа непроста, але результат може виявитися дуже навіть чудовим.

Хачапурі листкові з сиром – загальні принципи приготування

• Готують листкові хачапурі, як видно вже з назви, з листкового тіста, хоча і не лише з нього. Особливим чином викладений тонкий лаваш і сирна начинка також називаються листковими хачапурі.

• Для листкового хачапурі з сиром, тісто можна приготувати самим або використовувати покупне як дріжджове, так і прісне.

• В начинку кладуть різні сорти сирів: ропні, тверді, сир або сулугуні. Найбільш смачними ці коржі виходять, якщо в начинку покласти відразу кілька сортів сиру.

• Ропні сири і сулугуні натирають на тертці. Сир розминають виделкою, а тверді сири нарізають невеликими кубиками.

• Хачапурі з листкового тіста з сиром можна випікати в духовці або смажити в невеликій кількості жиру на сковороді. Листкові «ліниві» коржики з лаваша переважно випікають.