Наливки з смородини

Коньячні, горілчані та горілчані наливки з смородини. Рецепти домашніх наливок з чорної і червоної смородини

Наливки з смородини

Домашні наливки і настоянки – гордість будь-якого господаря, і неважливо живе він у міській багатоповерхівці, або в сільській садибі. Дійсно, на відміну від міцних напоїв, солодкі, лікерні продукти готуються досить просто і найбільша проблема при цьому – не спокуситися продегустувати їх раніше строку.

Ефект «витягування» корисних і смачних компонентів з плодів, зануренням їх в спиртові розчини відомий давно. Корисні властивості ягідних напоїв, на жаль, сильно перебільшені, але частка правди, зрозуміло, присутній. Зрештою, це просто смачно, не всім по душі пробігають по спині мурашки від міцного домашнього продукту.

Наливки з порічкових ягід, залежно від рецепту, справді, зберігають відому частку вітамінів, однак, набагато більше користі вони дають як подразники шлунка. Збуджуючи виділення шлункового соку, такий напій покращує травні функції, так і просто покращує апетит. Підійде він і в якості домашнього зілля на випадок всім відомої біди – зупинився шлунок», коли начебто б і ліки приймати рано і стан вже «не дуже».

Спробуйте приготувати смородинові наливки за нашими рецептами і оцінити їх холодним зимовим вечором. Аромат і смак нагадають вам про такому далекому, або навпаки, вже близькому літо.