Торт «Наполеон» з вушок – ледачий, але смачний варіант десерту. Кращі рецепти торта Наполеон з печиво «вушка» з різними кремами

Наполеон – відомий торт, який не зовсім просто готується. Спочатку треба замісити тісто, потім його охолодити, потім розкачати, спекти, обрізати. До того ж ще потрібно зробити крем, змастити все це, укласти, просочити і прикрасити. Все це так довго, але є більш простий варіант з печивом «вушка».

Торт «Наполеон» з вушок – ледачий, але смачний варіант десерту. Кращі рецепти торта Наполеон з печиво «вушка» з різними кремами

Спробуємо приготувати?

Торт Наполеон з вушок – загальні принципи приготування

Печиво «вушка» готується з листкового тіста з цукром, воно хрустке, смачне, зазвичай має форму сердечок. Але також нагадуємо заячі вушка, через що і отримало таке веселе назву. Продається листкове печиво в магазині, воно може бути ваговим або фасованим, можна вибирати будь-який варіант. Примітно те, що «вушка» дуже легкі, для торта середнього розміру досить половини кілограма.

Крем в класичному торті заварний. І з готовими коржами з листкового печива він відмінно поєднується. Варять його на молоці з яйцями і крохмалем, часто його замінюють борошном. Додатково вводять ванілін і вершкове масло.

Які креми ще можна використовувати:

• сметанний;

• вершковий;

• зі згущеного молока.

На вибір впливає наявність продуктів і вільного часу. Не завжди воно є варіння, збивання, іноді потрібно чекати повного остигання.

Збирають імпровізований торт «Наполеон» завжди у глибоких формах або в мисках. Просто так укласти вушка рівно дуже складно, дрібне печиво, роз’їжджається і розсипається. Так як саме по собі воно сухе, не треба жаліти крем, нехай його буде багато. Як і будь-якого іншого варіанту Наполеона, цього торту потрібно буде настоятися. За 8-10 годин він добре просочиться, «осяде», його можна буде різати шматочками, подавати до столу.