Торт медовий на водяній бані

Торт медовий на водяній бані – ароматна випічка. Рецепти медового торта на водяній бані з різними кремами, горіхами

Торт медовий на водяній бані

Як приємно провести вечір у колі родини або друзів за чашкою чаю з ароматною випічкою. Медовик – знайомі з дитинства десерт, який готували ще наші мами і бабусі Торт медовий на водяній бані виходить ще ніжнішою і ароматнішою.

Торт медовий на водяній бані – основні принципи приготування

До складу тіста для цього торта обов’язково входить мед. Краще використовувати липовий або квітковий. Крім меду потрібен цукор, сода, яйця, вершковий або рослинний жир і мука. Яйця збивають з цукром дочиста. При цьому беруть посуд, яку згодом можна буде помістити на водяну баню. В яйця додають масло, мед і соду. Збивають ще раз і поміщають на водяну баню. Коли маса загусне і придбає красивий золотистий колір, додають третю частину борошна. Перемішують і тримають на водяній бані ще хвилину, після чого знімають з вогню і додають решту борошна. Вимішують тісто.

Ті, хто не переносить мед, можуть його замінити кленовим сиропом або патокою. Тісто для торта може бути пісним, якщо приготувати його без яєць і вершкового жиру.

Тісто ділять приблизно на вісім частин і випікають, розкачати в коло, на сковороді або в духовці.

Для прошарку підійде будь-який крем: сметанний, масляний, заварний і т. д. В крем додають горіхи, цукати, свіжі або сушені фрукти. Коржі можна просочити сиропом.

Як прикрасити торт, залежить від вашої фантазії та переваг.