Плов у горщиках в духовці

Плов у горщиках в духовці – вже традиція. Рецепти плову в горщиках в духовці зі свининою, куркою, яловичиною, грибами, рибою

Плов у горщиках в духовці

Плов – національна страва народів Середньої Азії. Досі на сході без плову не обходиться жодна значима подія. В залежності від регіону, плов готують різними способами. Але в будь-якому випадку він повинен бути ароматним і розсипчастим.

Плов у горщиках в духовці – основні принципи приготування

Як правило, плов готують у чавунному казані, але ми пропонуємо вам відійти від традицій, і приготувати цю страву в горщиках. Плов, приготовлений таким способом, виходить не менш смачним. При цьому калорій в ньому набагато менше.

Щоб приготувати цю страву в горщиках, використовують ті ж продукти, що і для традиційного. В ідеалі, звичайно, плов готують з бараниною, але ви можете використовувати будь-яке м’ясо і навіть рибу. Вегетаріанці можуть приготувати страву з овочами.

М’ясо нарізають невеликими шматками.

Крім м’яса і рису використовують ще два обов’язкових продукту: цибулю і моркву. Овочі чистять, добре миють і подрібнюють: цибулю – тонкими півкільцями, а моркву – середніми великими брусками.

Рис промивають, постійно міняючи воду, поки вона не стане прозорою. Потім його заливають водою і залишають набухати на сорок хвилин.

Підготовлені продукти розкладають по горщикам шарами. На дно вливають трохи рослинного масла. Кладуть м’ясо, потім цибулю, бруски моркви і, нарешті, засипають рис. Кожен шар злегка солять. Всі приправляють спеціями і додають родзинки і барбарис. У горщик кладуть неочищену головку часнику.

Вміст горщика заливають водою так, щоб її рівень був трохи вище рису. Горщики накривають кришкою і ставлять у духовку. Готують плов протягом півтора годин.