Смачні торти в домашніх умовах

Смачний торт в домашніх умовах – душевний десерт! Сім кращих рецептів смачних домашніх тортів: бісквітний, листковий, без випічки

Смачні торти в домашніх умовах

Торт десерт, прямокутної або круглої форми, що складається з коржів і крему.

Раніше, коржі для торта випікалися тільки круглими.

Вважалося, що коржі такої форми символізують сонце і родючість.

Сьогодні торти можуть бути від традиційної круглої або прямокутної форми, до тортів у вигляді машин, замків, ляльок, мультиплікаційних персонажів і т. д.

Смачний торт в домашніх умовах – основні принципи приготування

Рецепти смачного торта в домашніх умовах вражають своєю різноманітністю.

Бісквітне, вафельний, заварне, пісочне, листкове – це найпопулярніше тісто, яке використовують для приготування тортів. В принципі, ви можете приготувати будь-яке інше тісто, рецепт якого вам відомий. Щоб зробити смак торта цікавіше, тісто додають горіхи, сухофрукти або шматочки шоколаду.

Всі інгредієнти з’єднують і вимішують тісто для торта. Воно може бути рідким або досить крутим. Потім випікають з нього коржі і остуджують. Якщо є бажання, можете їх просочити сиропом або варенням, розведеним водою або молоком.

Для прикраси і змазування коржів використовують крем. Він може бути масляні, білкові, вершковим, сирним або сметанним. Все залежить від того, на основі чого він приготований. Крім крему, для торта використовують желе, мармелад, безе або свіжі фрукти.

Після того, як коржі выпеклись, а приготований крем, можна приступати до складання торта. Кожен корж перемазують кремом, укладаючи їх, один на одного. Верхній шар і боки також змащують кремом і прикрашають.