Ледачі хачапурі

Додайте ледачі хачапурі у скарбничку своїх улюблених рецептів

Ледачі хачапурі

Хачапурі – смачнющі коржі з прісного тіста з сиром, шедевр радянського кавказького «фастфуду» і тема численних баталій на кулінарних форумах.

Дорогі господині! Неважливо, кладуть у хачапурі сулугуні, чи ні. Т

місце буде листковим, або простим.

Головне, щоб ваші домашні просили і просили добавки.

Адже так?

Ну, тоді почнемо з простих рецептів!

Ледачі хачапурі – загальні принципи приготування

• Ледачі хачапурі можна приготувати з уже готового листкового напівфабрикату – бездріжджового тіста або замісити його самостійно, скориставшись швидкими рецептами на сметані, газованої мінералки або кефірі. Часто такі вироби готують з тонкого лаваша.

• Вони можуть бути з начинкою і без неї. Сир в цьому випадку додають в тісто. Ледачі хачапурі смажать на сковороді з невеликою кількістю вершкового або рослинного жиру або без нього. Нерідко їх запікають в духовці.

• Як і у випадку з піцою можна відійти від канонічних вимог і використовувати для начинки кілька сортів сиру. Смак страви від цього тільки виграє.

• Традиційне хачапурі в якості начинки кладуть сир з козячого молока, а ми покладемо в ледачі хачапурі різні сорти сиру: твердий, сулугуні, бринза або сир.

• Хачапурі частіше подають з першими стравами, м’ясними або овочевими гарнірами. Вони так само гарні і як самостійне блюдо. Смак гарячих хачапурі значно відрізняється від холодних. Але й охолоджені, вони не менш смачні.