Дієтичні рецепти з гарбуза

Кращі дієтичні рецепти з гарбуза для основних страв і десертів. Які дієтичні страви з гарбуза можна приготувати?

Дієтичні рецепти з гарбуза

Гарбуз – джерело вітамінів і незамінних для організму корисних речовин. Регулярно вживаючи оранжевий овоч, можна позбутися багатьох хвороб, зміцнити імунітет і знизити вагу. Не випадково дієтичні рецепти з гарбуза користуються великою популярністю у тих, хто стежить за фігурою і здоров’ям.

За рахунок низької калорійності вживати гарбуз можна без оглядки на розмір порцій. Більш того, волокниста гарбузова плоть швидко і надовго насичує, так що з’їсти більше норми навряд чи вийде.

Гарбуз можна використовувати для приготування перших і других страв, випічки і десертів. І все це будуть дієтичні страви: легкі, корисні, смачні і красиві.

Дієтичні рецепти з гарбуза – загальні принципи приготування

Гарбуз, як правило, перед вживанням відварюють, смажать, запікають або смажать. Проте є рецепти очищувальних вітамінних салатів, які допускають вживання сирої натертої гарбузової м’якоті.

Овоч потрібно ретельно вимити, розрізати на шматки і почистити. Шкірку повністю зняти, внутрішню частину з насінням зрізати. Потім підготовлений овоч потрібно нарізати на дрібні шматочки і використовувати за рецептом.