Куряче філе на грилі

Куряче філе на грилі – це елементарно! Рецепти смачного курячого філе на грилі в духовці, мікрохвильовій печі, на сковороді

Куряче філе на грилі

Філе на грилі відрізняється корисністю, натуральністю і особливим смаком.

Саме цей спосіб приготування їжі вибирають прихильники здорового способу життя, спортсмени і люди, які стежать за своєю фігурою.

 

Куряче філе на грилі – загальні принципи приготування

Філе для гриля можна використовувати чисту або з шкірою. Його можна запікати цілим шматком, розрізати на пластини, готувати невеликими шматочками. Часто з філе на грилі роблять шашлик, використовуючи продукт самостійно або в поєднанні з овочами, грибами і навіть фруктами.

Перед закладкою філе на гриль його обов’язково маринують або просто натирають спеціями. Чудово поєднується з куркою сік лимона, гірчиця, різні види перцю і часник. Часто використовують запашний кмин, розмарин, соєвий соус. А щоб надати білому м’ясу соковитості, курку змащують невеликою кількістю рослинного масла.

Час приготування філе здебільшого залежить від використовуваного агрегату і може коливатися від декількох хвилин до півгодини. Але в будь-якому випадку дуже важливо не перетримати курку, інакше вона стане несмачною і сухий.