Куряча грудка на пару в мультиварці

Рецепт курячих грудок на пару в мультиварці, з овочами, грибами, гарнірами

Куряча грудка на пару в мультиварці

Парові страви прийнято вважати дієтичними.

В принципі так і є, хоча така технологія цілком підходить і до повсякденного раціону.

Скористайтеся мультиварка і нашими рецептами, щоб трохи заощадити час і, можливо, страви на пару з курятини стануть для вас цілком буденними.

Куряча грудка на пару в мультиварці – загальні принципи приготування

• Для приготування на пару рекомендується брати охолоджену грудку. Заморожене м’ясо, як правило, виходить сухуватим, при розморожуванні з його волокон йде велика частина «м’ясного соку», що забезпечує соковитість готового страви.

• Щоб домогтися максимальної соковитості, курятину готують цілком на кістки і не знімають з неї шкірку. Філе обов’язково маринують і перед викладанням в парову чашу щільно упаковують у фольгу. Нерідко курятину рясно змащують спеціально приготованим соусом.

• Також грудку або її філе на пару готують з овочами, які так само викладають в чашу парового контейнера до грудей. Часто їх перешаровують з шматками курячого філе або начиняють грудку пасерованими овочами.

• Існує чимало рецептур приготування курячої грудки на пару в мультиварці з гарнірами. Зазвичай вони готуються паралельно з м’ясом варильної чаші. Таким гарніром можуть бути як відварні крупи, так і тушковані або відварені овочі.