Крем з манкою для торта – набагато смачніше каші! Готуємо різні креми для тортів з манкою і маслом, згущеним молоком, лимоном, сметаною

Парадокс, але крем з манної крупи набагато смачніше каші і вони навіть не схожі. Цей прекрасний варіант для прошарку тортів і тістечок, просто і недорого можна зробити чудові десерти. Тут зібрані цікаві рецепти на будь-який смак.

Крем з манкою для торта – набагато смачніше каші! Готуємо різні креми для тортів з манкою і маслом, згущеним молоком, лимоном, сметаною

Крем з манкою для торта – загальні принципи приготування

Для крему знадобиться звичайна манна крупа, яка продається в магазині, але і напевно є на будь-якій кухні. Так як продукт добре набухає, збільшується в об’ємі, потрібно його зовсім небагато, в середньому для звичайного торта 80-100 грам. Не потрібно купувати кілька упаковок, однієї пачки вистачить на кілька разів. Додатково знадобиться молоко, так як саме на ньому готується більшість кремів.

Що ще додають:

· вершкове масло;

· какао;

· згущене молоко;

· яйця;

· сир або м’які сири.

Для додання смаку й аромату використовують ванілін, цедру, різні інші харчові добавки і продукти. Саме вони зроблять крем не схожим на кашу. Також не варто забувати про цукор. Він додається у великій кількості, як для більшості десертів. Використовується звичайний білий пісок. У деяких рецептах він впливає на консистенцію, тому закладати і відміряти його все ж краще за рецептурою або трохи менше.