Котлети з фаршу індички

Котлети з фаршу індички – альтернатива курячим. Всі секрети котлет з фаршу індички, рецепти прості і з шедеврами

Котлети з фаршу індички

М’ясні котлетки смачні та універсальні, але все ж корисніше котлет з фаршу індички не знайти.

Необхідно пам’ятати, що індичка – гіпоалергенні м’ясо, при цьому воно містить багато корисних речовин і мало жирів, тому рекомендується дітям, особам з надмірною вагою, літнім і ослабленим людям.

Деякі з представлених нижче рецептів котлет з фаршу індички є дієтичними.

Котлети з фаршу індички – загальні принципи

М’ясо індички сухувато. Тому у фарш зазвичай додають масло, вершки, зелень.

Суперечки викликає питання, чи слід додавати яйця і розмочену в молоці булку. Деякі господині стверджують, що розмочений хліб робить котлети не м’якше, а, навпаки, важче для розжовування. Ті ж претензії пред’являються і до яєць.

Звичайно, кожна господиня на цю тему має власну думку. Може бути, варто спробувати і так, і так. У всякому разі, можна з упевненістю сказати наступне.

По-перше, що б не говорили про яєчному білку, жовток, доданий в котлети з фаршу індички, ніяк не зробить їх більш жорсткими. А корисними речовинами збагатить!

По-друге, якщо котлети з фаршу індички призначені для дітей, то не сумнівайтеся: варіант з розмоченої булкою їм сподобається більше.

Багато хто дотримується думки, що, замість булки, варто додати сиру картоплину. Це і справді поліпшить смак і консистенцію котлет з фаршу індички або з яловичини. Можна також додавати капусту (кольорову або білокачанну), моркву, корінь селери, але всі ці овочі мають більш різкий смак, так що вони додадуть котлет з фаршу індички виразний присмак, а це не всім до душі.

Котлети з фаршу індички можна приготувати різними способами: підсмажити на сковорідці; приготувати в пароварці або мультиварці; згасити в соусі; запекти в духовці. У духовці, звичайно, є сенс готувати велику кількість котлет. Їх слід розкласти на промасленому папері для запікання і готувати близько півгодини в духовці, розігрітій до 180 градусів. Якщо рецепт передбачає певний варіант приготування, ми будемо повідомляти про це.

Фарш, природно, краще робити самій з філе, причому безпосередньо перед приготуванням котлет. Якщо блюдо не призначений для маленьких дітей або людей з хворим шлунком, філе краще пропустити через м’ясорубку з валикочарункової сіткою – котлети будуть соковитіше.

Котлети з фаршу індички зазвичай добре підрум’янюються, але якщо ви любите готувати в паніровці, перед філе пропустіть через м’ясорубку пшеничні або кукурудзяні сухарі і обваляйте в них котлетки перед обсмажуванням. Можна також запанірувати котлети в манці. В паніровку можна додати сильно подрібнену суху пряну зелень, хоча це вже на любителя.