Картопляні рулетики з фаршем в духовці – відмінна ідея! Запікаємо рум’яні і смачні картопляні рулетики з фаршем в духовці

З картоплі можна створити дуже багато різних страв, наприклад, рулетики з фаршем. Це дуже ситно і смачно, виглядає цікаво і навіть незвично. Існують різні способи приготування, але дуже смачно і не так жирно виходить в духовці.

Картопляні рулетики з фаршем в духовці – відмінна ідея! Запікаємо румяні і смачні картопляні рулетики з фаршем в духовці

Картопляні рулетики з фаршем в духовці – загальні принципи приготування

Рулетики частіше готують із вареної картоплі, але не завжди пюре. Іноді його потрібно відварити в мундирі, а потім натерти. Шурка зберігає крохмалю в бульбах, він зміцнює масу, потрібно менше муки. З коренеплоду роблять подобу тесту. Воно буде трохи липнути, тому стіл потрібно присипати борошном. Качалку не використовують, масу розплющують руками. Багато борошна додавати не потрібно, інакше постраждає смак. Далі викладають фарш, скручують. Необов’язково використовувати м’ясо. Птах, гриби, риба теж підійдуть, часто до них додають інші продукти.

Що можна додати в начинку:

· варені яйця;

· гриби;

· сир;

· зелень і овочі;

· спеції.

Сформовані рулетики можна покрити яйцем або змастити кошторисної, посипати сиром. Нижче є варіант з паніровкою. Виходить дуже приємне і красиве блюдо з хрусткою скоринкою. Час запікання рулетів приблизно півгодини. Температуру для страви виставляють близько 190-200 градусів. Готовність визначають по виду. Сирий фарш, на відміну від м’яса (риби) шматочками, швидко пропікається, не потрібно з цього приводу переживати.