Ніжні котлети з фаршу

Як приготувати ніжні котлети з фаршу? Ділимося рецептами ніжних курячих котлет і не тільки…

Ніжні котлети з фаршу

Скільки б ми не готували котлети з фаршу, вони завжди виходять різними за смаком.

То жорсткі, то не соковиті, то здається, що чогось не вистачає.

У чому секрет приготування ніжних соковитих котлет з будь-якого м’яса?

Ділимося рецептами!

Ніжні котлети з фаршу – основні принципи приготування

Основні інгредієнти – м’якоть м’яса. Можна використовувати будь-який вид м’яса, змішувати два або три види. Однак самі ніжні котлети виходять з курки.

Куряче філе (або інше м’ясо) промивають, нарізають шматочками і пропускають на м’ясорубці. До речі, не виключається варіант подрібнення м’яса ножем або блендером. Тоді у вас вийдуть ніжні рубані котлети.

До фаршу додають цибулю. Його попередньо очищують від шкірки і дрібно рубають. Щоб котлети вийшли ніжніше, цибулю краще заздалегідь обсмажити на сковороді. Але також можна і свіжим подрібнити на м’ясорубці або блендері.

Для надання ніжності у фарш також додають крупу – манну, вівсяну. І звичайно не завадить батон або хліб, вимочений в молоці.

Щоб котлети не розвалювалися і добре формувалися, в фарш вбивають яйце. В різних рецептах також додають борошно, крохмаль, панірувальні сухарі.

Для різноманітності смаків ніжних котлет у фарш можна додати картоплю, кабачок, часник, майонез, сметану, вершкове масло, сир або зелень. Все залежить від вибраного рецепту і вашого смаку.

Коли фарш додані всі інгредієнти за рецептурою, його добре вимішують. Краще руками, пропускаючи фарш між пальців. Таке перемішування гарантує хороше змішання всіх продуктів і розчинення солі і спецій.