Картопля в горщиках з сиром

Картопля в горщиках з сиром – паличка-виручалочка. Рецепти картоплі в горщиках з сиром: з грибами, овочами, м’ясом

Картопля в горщиках з сиром

Картопля – настільки популярна, що вважається другим по значимості продуктом після хліба.

Варіантів приготування і подачі картоплі існує багато.

Найоригінальнішим і вдалим вважається картопля в горщиках з сиром.

Картопля в горщиках з сиром – основні принципи приготування

Картопля, зварений у горщиках, виходить дуже ніжним. На жаль, сучасні господині не мають можливості готувати в російської печі, як це робили наші бабусі. Горщики дають можливість приготувати їжу так, як готували її наші предки.

З картоплі зчищають шкірку, миють і нарізають довільними шматочками. Для страви використовують сир твердих сортів. Його подрібнюють у велику стружку.

Підготовлену картоплю кладуть у горщик, додають до нього м’ясо, гриби, овочі або рибу. Солять і приправляють спеціями. Заливають картоплю будь бульйоном, вершками, яєчно-молочною сумішшю або сметаною. Горщики ставлять у холодну духовку, включають її на 180 С і залишають до повної готовності інгредієнтів.

Горщики з готовим блюдом дістають, посипають сирної стружкою і відправляють в духовку ще хвилин на п’ять.

Щоб поекспериментувати зі смаком страви, до картоплі можна додати прянощі, овочі, бобові та інші продукти. Перед подаванням страву обсипають дрібно нарубаною зеленню.

Горщики можна накрити тістом. Згодом ароматну коржик подають замість хліба. Подають картоплю в горщиках з сиром прямо в горщиках або переклавши в тарілку.