Гречаники з фаршем в духовці – це не просто котлети! Готуємо ароматні й соковиті гречаники в духовці з соусами, грибами, печінкою

Гречаники – своєрідні котлети з гречаною кашею всередині. Їх можна готувати на сковорідці, але цікавіше робити страву в духовці. Щоб воно вийшло соковитим і порадувало смаком, є безліч різних хитрощів. Тут розкриті всі секрети гречаників і зібрані кращі рецепти.

Гречаники з фаршем в духовці – це не просто котлети! Готуємо ароматні й соковиті гречаники в духовці з соусами, грибами, печінкою

Гречаники з фаршем в духовці – загальні принципи приготування

Для страви потрібна варена гречка. Можна спеціально приготувати трохи каші або використовувати залишки гарніру. Важливо тільки, щоб була розсипчаста крупа, не варто використовувати лемішку і змішану з соусами кашу. Додатково потрібен м’ясний або курячий фарш. Купуємо його або перекручуємо будинку, другий варіант набагато краще. З домашнього фаршу завжди виходить смачніше, та й склад не буде викликати сумнівів.

Що ще кладуть у гречаники:

· яйце;

· цибулю, часник та інші овочі;

· сало та інші м’ясні продукти;

· сметану, томат.

По суті, з усіх цих інгредієнтів готується котлетна маса. Можна змінювати види спецій, кількість, додати інші компоненти. Далі з фаршу ліплять округлі або видовжені вироби, запікають. Часто додають всілякі соуси і підливи, склад яких може змінюватися. Так як використовується перекручене м’ясо і варена крупа, час приготування в духовці рідко займає більше 45 хвилин при 180 градусах.