Фарширована печінка

Фарширована печінка – корисний лівер. Рецепти приготування фаршированої печінки з салом, грибами, сиром, овочами, гречкою

Фарширована печінка

Які тільки страви з печінки не готують! Її тушкують, запікають, роблять салати, оладки, закусочні торти та багато іншого. А ще печінку можна фарширувати, причому самими різноманітними продуктами. Таке блюдо оригінально виглядає на столі, для багатьох є незвичайним і незвичайним. Але насправді фарширована печінка нескладно готується. Здивуємо рідних кулінарними здібностями?

Фарширована печінка – загальні принципи приготування

Для фарширування знадобиться яловича або свиняча печінка великим шматком. Субпродукт птахи не підійде. Перед приготуванням печінку потрібно вимити, видалити плівки і обов’язково протерти рушником, щоб видалити залишки вологи.

Фарширувати печінку можна двома способами:

1. Робити кишені. Для цього способу краще використовувати шматок печінки з краєм. Робиться внутрішній розріз, який потім наповнюється начинкою. Іноді виймають частину м’якоті, щоб кишеню був більш місткий.

2. Робити рулети. Продукт нарізають пластинками, як на відбивні. Потім кожен шматочок відбивається, наповнюється начинкою і згортається.

Для начинки можна використовувати будь-які продукти, з якими поєднується печінку. Але найчастіше це: овочі, яйця, гриби, каші. Фаршировану печінка доводять до готовності шляхом смаження, тушкування або запікання в духовій шафі. Іноді одночасно використовують кілька способів. Тобто заготовку спочатку обсмажують, а потім тушкують або запікають.