Пюре з яблук для дітей

Пюре з яблук для дітей: як його правильно і смачно приготувати. Рецепти приготування пюре з яблук для грудничка

Пюре з яблук для дітей

Соковите наливне яблучко – той самий фрукт, з якого починається знайомство малюків з «дорослою їжею». Для першого прикорму воно не годиться, надто смачне (після яблучної м’якоті є нудний кабачок або ситну кашку малюк відмовиться). Але як тільки дитина розкусить овочі і каші, можна поступово вводити в його раціон смачні фрукти.

Овочеві та фруктові прикормы в протертому вигляді потрібно давати малюкові з півроку. Немовлят-искусственников прикормлюють вже з чотирьох місяців. Пюре з яблук для немовляти – справжні ласощі. Ось тільки годувати малюка краще все ж продуктом власного виготовлення. І дешевше, і безпечніше.

Пюре з яблук для дітей – загальні принципи приготування

Для дитячого харчування потрібно брати яблука, вирощені в своєму регіоні. Від покупних закордонних плодів краще відмовитися, так як вони можуть містити алергени і сліди хімічних речовин, якими обробляються фрукти при тривалому транспортуванні.

Пюре з яблук для дітей має бути дуже ніжним. Тому в нагоді блендер або дрібне сито. Користуватися м’ясорубкою – не найкраща ідея. На металевих частинах можуть залишатися бактерії, знайомство з якими дитині ні до чого.

Пюре готується з протертих свіжих або тушкованих подрібнених плодів. Його можна робити потроху і відразу ж давати малюкові або заготовлювати взапас і закривати в скляні банки. Другий варіант кращий для дітлахів постарше. Немовляті краще готувати свіжу страву.

Якщо пюре готується на зиму, то його розкладають в простерилізовані банки. Стерилізувати тару можна за 15-20 хвилин над парою або в духовці. Кришки, яким буде укупорено яблучне пюре, також слід простерилізувати в окропі.