М’яка, соковита печінка

Як приготувати м’яку, соковиту печінку: курячу, яловичу, свинячу. Рецепти соковитої печінки: в сметані, томаті, у вигляді оладок і паштету

Мяка, соковита печінка

Печінка – це лівер, причому, ймовірно, самий смачний із субпродуктів. Однак, як і будь-який інший лівер, вона не повинна бути основою раціону, адже, як і в інших субпродуктах, в ній є і корисні, і шкідливі речовини. І значить, задумавшись про те, як приготувати м’яку, соковиту печінку, треба пам’ятати, що користь вона принесе в тому випадку, якщо буде пропонуватися кілька разів на тиждень.

Соковита печінка – загальні принципи

У кулінарії використовують зазвичай курячу, свинячий, яловичу, гусячу печінку, печінка індички і т. д. Звичайно, у кожної господині знайдуться свої секрети, як приготувати соковиту, м’яку печінку, але є і загальні принципи, якими не варто нехтувати.

Перед приготуванням печінку треба промити холодною водою і ретельно оглянути, щоб не пропустити жовчні протоки або плями від розлитої жовчі. Їх треба повністю видалити, інакше сильна гіркота безнадійно зіпсує смак готової страви.

Якщо нас цікавить, як приготувати соковиту, м’яку печінку, то треба пам’ятати, що цей продукт готується дуже швидко, хвилин 10 або близько того. Перетримувати страву на вогні вкрай небажано, інакше печінка стане сухуватою і жорсткою, навіть якщо її готувати в соусі.

І, звичайно, найпростіший відповідь на питання, як приготувати соковиту, м’яку печінку, – це вироби із січеного ліверу: різного роду млинчики, оладки, пиріжки, тортики і т. п. Щоб виріб стало пишним і соковитим, треба додати в нього молоко і яйце.