Голубці в сметанному соусі

Голубці в сметанному соусі – капусники з секретом. Рецепти голубців в сметанному соусі: запечених, тушкованих, смажених

Голубці в сметанному соусі

Голубці з капустяного листя зі сметанним соусом – улюблене багатьма блюдо.

Але чомусь не кожна господиня його готує.

Одних лякає обробка капусти, інших формування голубців, треті не хочуть витрачати час на заміс фаршу.

Але насправді у всьому цьому немає нічого складного.

Домашні голубці можна зробити просто і швидко, але тільки якщо знати технологію і кілька секретів приготування.

Голубці в сметанному соусі – загальні принципи приготування

Приготування голубців включає 3 основних етапи: підготовка листя, фаршу і формування самого голубця. Потім напівфабрикати варять, тушкують або запікають в сметанному соусі. На його приготування йдемо менше всього часу. В основному сметану змішують зі спеціями, рідиною і просто виливають у страву. Рідше додають обсмажені овочі, борошно, інші інгредієнти.

Готуємо смачний фарш

М’ясо частка голубців можна використовувати будь-яке, не менш смачно виходить з птахом. У фарш додають цибулю, часник, спеції і відварений рис. Крупу відварюють до готовності, не допускаючи перетравлення зерен. Потім рідину зливають, продукт охолоджують і відправляють в загальну масу. Кількість рису не повинна перевищувати 15% в сухому вигляді.

Як підготувати капустяне листя

Для голубців бажано використовувати великий качан капусти. Спочатку видаляються верхні листки, потім гострим ножем вирізається качан. Капусту укладають цим отвором в киплячу воду і проварюють кілька хвилин. Час залежить від сорту і соковитості овоча. Важливо не переварити листя, але зробити їх м’якими. З кожного аркуша перед формуванням голубця видаляється велика жила.

Як загорнути голубці

Капустяний лист кладуть перед собою увігнутою стороною всередину. У ямку кладуть начинку і накладають близький до себе край зверху. Потім підгинають бічні сторони і скручують рулетом. Техніка така ж, як при фаршируванні млинчиків. Голубці укладають швом вниз, щоб зберегти форму пакунків.