Як швидко приготувати смачне вівсяне печиво з горіхами до чаю. Секрети приготування вівсяного печива з горіхами

Вівсянка дуже корисна для організму, але мало хто приходить у захват від вівсяної каші на сніданок або погодиться, щоб 90% його раціону (наприклад, як в Шотландії) складалося з вівса. Але є спосіб смачно вживати в пишу корисну вівсянку. Для цього потрібно приготувати з неї вівсяне печиво з горіхами.

Як швидко приготувати смачне вівсяне печиво з горіхами до чаю. Секрети приготування вівсяного печива з горіхами

Загальні принципи вибору продуктів і приготування вівсяного печива з горіхами

Основними інгредієнтами цього печива є вівсяні пластівці або борошно, горіхи і вершкове масло. Вони найчастіше зустрічаються у переліку інгредієнтів.

Перший принцип вибору цих та інших компонентів для вівсяного печива з горіхами полягає в тому, що всі продукти повинні бути свіжими і високого якість. Адже саме це відрізняє домашню випічку від іншого.

Для випічки підходять будь-які вівсяні пластівці. Це може бути звичайний Геркулес або продукт швидкого приготування. Класти в тісто їх можна цілими, або подрібнивши до консистенції борошна грубого помелу.

Для подрібнення пластівців можна використовувати кавомолку або блендер. Якщо під рукою немає ні того, ні іншого, то пластівці слід трохи підсушити в духовці, а потім висипати їх на столі і прокатати зверху качалкою.

Після замішування не зайвим буде дати тісту трохи спокою, щоб вівсянка набухла. Так тісто вийде гущі, не розтечеться на аркуші і більш рівномірно пропечеться.

Щоб горіхи не зіпсували смак випічки, а тільки збагатили його, їх потрібно вибирати дуже ретельно. Краще купувати горіхи в шкаралупі або очищені цілі ядра в індивідуальній упаковці. Чим дрібніше буде подріблений продукт, тим швидше він зіпсується і гіркне.

На горіхах не повинно бути ніяких плям іл цвілі. Якщо є можливість, наприклад, купуючи горіхи на ринку, варто спробувати кілька горішків, щоб визначити їх якість. Прогірклий смак, сторонні запахи і домішки – причини відмовитися від покупки.

Вершкове масло вмішують в тісто у розм’якшеному вигляді. Це допомагає максимально легко з’єднати його з іншими інгредієнтами. Для цього його краще з вечора дістати з холодильника і довести до потрібної консистенції при кімнатній температурі.

Не варто замінювати масло в рецепті маргарином або спредом. Це не найкращим чином позначиться на смаку готового печива, а в складі самого маслі не має бути нічого крім вершків.