Домашній коньяк з чорносливу

Домашній коньяк з чорносливу – елітний напій. Варіанти домашнього коньяку з чорносливу з прянощами, медом, на дубовій корі

Домашній коньяк з чорносливу

Виробництва коньяку – складний і довгий процес, де коньячний спирт з декількох сортів винограду проходить багаторазову дистиляцію. Але навіть в домашніх умовах можна приготувати коньячний напій, який виходить нітрохи не гірше справжнього коньяку. Причому рецепти домашнього коньяку прості і не вимагають особливих навичок і дорогих продуктів. Завдяки своїм відмінним смаковим якостям, приємному терпкого аромату і насиченого кольором, домашній коньяк з чорносливу вважається одним з найбільш популярних рецептів.

Домашній коньяк з чорносливу – загальні принципи приготування

Чорнослив володіє цікавим терпким смаком і приємним ароматом. Цей гібрид терну і аличі широко застосовується в кулінарії, його використовують для приготування різних напоїв і страв. Особливою популярністю він користується у виноробів, нерідко на основі чорносливу готують бренді, настоянки, коньяк.

Для приготування коньяку вибирають якісний свіжий чорнослив без ознак псування. Сухофрукти повинні бути блискучими, м’якими і м’ясистими. Особливу увагу зверніть на колір: не варто купувати продукт насичено-чорного кольору – він оброблений гліцерином для збільшення строку зберігання, та світло-коричневі – їх попередньо занурили у окріп, що не тільки вбила всі корисні якості чорносливу, але і з-за чого вони втратили свій первинний смак та аромат. Попередньо сухофрукти промивають і обсушують.

Ще одним важливим компонентом коньяку є алкогольний напій: кращими вважається дорога горілка, виготовлена на спирту «альфа», або високоякісний очищений домашній самогон подвійної перегонки, де градус не перевищує 50.

Додатковими інгредієнтами можуть стати мед, пекучий перець, дубова кора, спеції та інші продукти. Тут все повністю залежить від того, які смаки і аромати ви більше віддаєте перевагу в алкоголі.

Домашній коньяк з чорносливу, приготований за наведених у цій статті рецептами, не тільки не поступається магазинної продукції, але і перевершує її за смаковими якостями.