Цукати з гарбуза в домашніх умовах

Цукати з гарбуза в домашніх умовах – пригости гостей! Відомі і авторські рецепти цукатів з гарбуза в домашніх умовах

Цукати з гарбуза в домашніх умовах

Спробуйте вгадати, як і в якій частині світу з’явилися цукати?

Звичайно ж там, де завжди тепло і навіть жарко, де фруктове достаток панує майже цілий рік, а консервування фруктів у банках та їх заморожування – досягнення двох останніх століть.

Так, лише на Сході так давно й незмінно люблять фрукти і солодощі.

Ось, власне, і вся коротка історія появи одного з найдавніших видів солодощів.

Хіба тільки залишається до цього додати, що «сухе варення» було відомо нашим предкам у ХIV столітті, і воно було улюбленим ласощами Катерини II удостоившей солодкістю окремим царським указом, яким велено було подавати їй «сухе варення» до столу.

В наші дні можливості та способи консервування плодів суттєво розширилися, але цукати залишаються незмінним доповненням до десертів, і, одночасно, їх яскравою прикрасою.

Тому питання про приготування цукатів з гарбуза в домашніх умовах, як і інших зацукрованих фруктів і ягід, як і раніше залишається актуальним.

Тим більше, що домогосподарки, які віддають перевагу домашню випічку, знають, як важко буває знайти свіжі плоди зацукровані з яскравим автентичним смаком. Тобто, купити цукати – не проблема, і вони будуть дуже яскравими і цілком зацукрованими, але ось част буває, що саме запаху властивого апельсину або ківі, або іншим фруктам, зазначеним на етикетці в них, як раз, не вистачає.