Чебуреки в духовці

Чебуреки в духовці – швидко, просто, а як смачно! Рецепти приготування чебуреків в духовці з різних видів тіста і начинки

Чебуреки в духовці

Чебуреки в духовці, це як шашлик зі свинини, або плов з помідорами. З точки зору профі – абсолютно некоректний рецепт, зате з’їдається зльоту і готується простіше. Немає потреби чаклувати з соковитістю начинки і витримувати нагрівання жиру з точністю до декількох градусів. Самі начинки теж більш різноманітні – за півгодини в духовці пропечеться те, що за пару хвилин в киплячій олії залишиться сирим, так і покласти фаршу в такий чебурек теж можна більше. Іншими словами – готуйте за рецептом, а вважати блюдо чебуреками, чи ні, довірте своїм домашнім.

Чебуреки в духовці – загальні принципи приготування

• В духовці можна запікати чебуреки з будь-якого виду тіста і начинки. Вироби, приготовлені таким способом, виходять менш калорійними через відсутність великої кількості жиру, в якому їх смажать традиційним способом.

• Тісто для домашніх чебуреків найчастіше вимішують самостійно. Для швидкого приготування використовують бездріжджовий листковий напівфабрикат. Придбане заморожене тісто попередньо розморожують, розгортаючи його шари у міру відтавання.

• Вироби формують у вигляді півмісяців, спочатку розкотивши приготоване тісто колами. Нерідко його розкочують великим пластом і вирізують кола, використовуючи як трафарету звичайну тарілку.

• Щоб сік з начинки не витік, щільно заліплюють відкритий край, притискаючи тісто пальцями. Також слід стежити і за кількістю закладається начинки. Її не повинно бути багато, на середній чебурек досить покласти півтори ложки.

• Підготовлені напівфабрикати викладають на пергамент, яким попередньо застеляють деко. Поверхня чебуреків, щоб вона добре зарум’янилася, змазують збитим жовтком. Для прикраси, зверху можна посипати заготовки кунжутом, для поліпшення смакових характеристик – подрібненим сиром.

• Оптимальна температура випікання будь-яких чебуреків в духовці 180 градусів. Час приготування залежить від продуктів, що закладаються в начинку, і може варіюватися від 20 хвилин до півгодини.