Бісквітний торт зі згущеним молоком

Бісквітний торт зі згущеним молоком – створи свій шедевр! Рецептури оригінальних бісквітних тортів зі згущеним молоком

Бісквітний торт зі згущеним молоком

Згущене молоко – прекрасний замінник цукрового піску, при додаванні продукту в будь-яку масу її не потрібно довго збивати або вимішувати, як у випадку з цукром.

Креми з вареної або цільної згущеним молоком завжди виходять пишними і однорідними.

Вони добре просочують будь бісквітні коржі, а масляні кремові маси з додаванням згущеного молока добре зберігають надану їм форму і майже не тануть.

Бісквітний торт зі згущеним молоком – загальні принципи приготування

• Бісквітне тісто для коржів можна приготувати за які відрізняються дуже рецептами. Його основні і незмінні складові: яйця, цукор-пісок і, звичайно ж, борошно. Бісквітне тісто готують на сметані, додають в нього рослинне масло, крохмаль або заварюють окропом. Для фарбування використовують какао порошок, злегка ароматизують ваніллю. Важливо точно дотримуватися пропорції, добре збивати тісто, особливо яєчну масу, тоді бісквіт не осяде і буде мати пористу структуру.

• Зі згущеним молоком готують масляні, сметанні і заварні креми для бісквітного торта. В такі маси не додають цукор, для цього досить і згущеного молока, незалежно від того, яка вона – карамелизованная або звичайна. Підфарбовують креми, в разі потреби, використовуючи какао, в якості ароматизатора використовують ванільний порошок.

• Бісквіт випікають у формах. Їх форма і розмір можуть підбиратися самостійно, головне, щоб тісто займало до 3/4 висоти ємності, тоді воно при підйомі не буде витікати.

• Щоб бісквіт легко вислизав з форми, дно і стінки рясно натирають вершковим маслом, після чого присипають какао, манкою або борошном. Нерідко дно вистилають пергаментом, який теж змащують маслом, але не присипають.

• При випічці в газовій духовці, температуру встановлюють близькою до 180 градусів, якщо використовується електричний нагрів – до 200. Далі поміщають всередину форму з тестом і дотримуються виставленого режиму. В середньому, для випікання бісквітного тіста, потрібно не менше півгодини, але може знадобитися і більше. Духовку не відкривають перші 30 хвилин, інакше бісквіт осяде. Готовність перевіряють дерев’яною паличкою, проколів у місці з найбільшою товщиною. Після проколу добре пропеченного коржа, вона лишається сухою.

• Після випічки готовий корж звільняють від форми і викладають на решітку для охолодження. Якщо його помістити на суцільну поверхню, він відсиріє.

• Зазвичай досить випекти лише один корж, який по охолодженню розрізають навпіл або на три більш тонких і промащують кремом, формуючи торт.