Бісквітний торт зі сметанним кремом

Бісквітний торт зі сметанним кремом – шедевр! Рецепти бісквітних тортів зі сметанним кремом: з фруктами, горіхами і т. д.

Бісквітний торт зі сметанним кремом

Бісквіти з сметанковими кремами відрізняються вологістю і соковитістю. Вони добре просочуються, не вимагають тривалого настоювання і витримки. А ще вони шалено смачні і нескладно готуються.

Бісквітний торт зі сметанним кремом – загальні принципи приготування

Бісквіт можна робити за різними рецептами, але в основі завжди три інгредієнта: яйця, борошно і цукор. До них можуть додаватися: масло, ваніль, какао, вода, сметана та інші інгредієнти. Важливо добре збити яєчну масу, щоб корж був пористий. Але завжди можна підстрахуватися і додати пекарський розпушувач. Гашене сода не зовсім підходить для бісквіта.

Борошно та інші сипкі інгредієнти перед введенням потрібно змішати між собою. Це забезпечить їх рівномірний розподіл маси.

Сметанний крем готується з цукром, сиропами або згущеним молоком. Часто в нього додають різні загусники. В основному, це желатин, але можна використовувати камедь або спеціальні порошки для кремів. Змащують тільки добре остиглі коржі, інакше крем просто потече.

Як приготувати форму

Зазвичай бісквіти печуть в роз’ємних формах, на дно кладуть великий шматок пергаменту, потім надягають бортики. Змащують папір маслом, бортики краще не обробляти. Можна пекти і в силіконових формах, але в них корж може відволожуватися при охолодженні, а якщо його вийняти відразу, то є ризик осадити.

Скільки печеться бісквіт

Час випічки залежить від товщини коржа. Тонкі бісквіти для рулетів випікаються 5-7 хвилин, пишні та великі коржі можуть стояти в духовці до першої. Найпевніший спосіб перевірити готовність – проколоти виріб дерев’яною паличкою (сірником, зубочисткою) в центрі. І вона повинна залишитися сухою. Температура випічки 170-200. Чим тонше корж, тим вона більше і навпаки.